Ateny to przepiękne miasto, pełne tajemnic i kolebka cywilizacji. Mnóstwo tu historycznych perełek, urokliwych zakątków i ciekawych miejsc. To jedno z najważniejszych miast, jeśli chodzi o historię ludzkości, tutaj bowiem żyły takie osobistości jak Sofokles czy Sokrates. Ateny to miejsce pełne kontrastów, zamieszkuje je prawie 4 miliony osób. Co ciekawe - można je kochać lub nienawidzić, nie sposób jednak przejść obok tego miasta obojętnie.

Urzekająca i pełna zabytków Lizbona przyciąga turystów pragnących poznać bogatą i niezwykle intrygującą historię Portugalii. Klimatyczne wąskie uliczki, liczne zabytki architektury sakralnej, wpisana na listę UNESCO dzielnica Alfama oraz położona nad brzegiem rzeki Tag Torre de Belem zachwycą żądnych wrażeń miłośników zwiedzania.

Kuszący orientalnym klimatem Bangkok to idealny kierunek na urlop dla turystów pragnących poznać bogate dziedzictwo kulturowe Tajlandii. Miasto przyciąga ludzi żądnych wrażeń z duszą odkrywcy, którzy pragną przeżyć pełen emocji urlop.

Mediolan to miasto tętniące życiem 24h/dobę, które zachwyca oryginalną architekturą, nowoczesnością i mnogością zabytków. Okazała katedra, słynna na całym świecie opera la Scala oraz ekskluzywna dzielnica mody to tylko nieliczne z atrakcji, które oferuje metropolia. Dzięki tanim ofertom linii lotniczych urlop w Mediolanie jest tuż na wyciągniecie ręki.

Zamek w Edynburgu

Edynburg to piękna stolica Szkocji, która znajduje się w północno-wschodniej części Wielkiej Brytanii. To miasto uniwersyteckie, w którym zawsze coś się dzieje, chociażby liczne festiwale. Wybudowano go na siedmiu wzgórzach i czaruje niezwykłą architekturą. Prócz tego zachwyca również zielenią, wspaniałymi parkami i ogrodami, w których można wypocząć i zapomnieć o całym świecie.

Design by Joomla